Turniej strzelecki Kontry w Katowicach

Turniej strzelecki Kontry w Katowicach

Artykuł pochodzi z kategorii

Data publikacji:

2024-05-13

Dariusz Chrost

Udostępnij

I Turniej Strzelecki o Puchar MKZZ Kontra Pracowników Oświaty w Dąbrowie Górniczej odbył się 10 maja. Spotkanie było nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich, ale przede wszystkim do spędzania czasu w atmosferze współpracy i budowania dobrych relacji.

Organizatorzy zaprosili do udziału przewodniczących zaprzyjaźnionych związków zawodowych - Dorotę Bobrowską- Nowak (ZNP) i Roberta Strzałę (Solidarność 80'). Turniej odbył się w Silesii Shotgun w Katowicach. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów o podium rywalizowało kilkudziesięciu uczestników. Ostatecznie najlepsi okazali się: Anna Tokarz, Krzysztof Bujak i Dawid Pytka. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Impreza udała się rewelacyjnie i z pewnością zostanie stałym punktem działań integracyjnych naszej komisji.


Udostępnij

Inne artykuły na blogu

Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.